| tzus a întrebat:

Buna tpy, vreau si eu jocuri pentru o tableta e-boda android 4.0 funda

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Pai incearca Man of Steel, Iron Man 3 (gratis), N.O.V.A. 3 - Near Orbit, Aralon: Sword and Shadow, Wild Blood, AVP: Evolution, Fractal Combat (gratis), Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Call Of Duty: Strike Team, Desplicable Me (gratis), Fast Racing (gratis), Gravity Guy (gratis), Fast Outlaw: Asphalt Surfers (gratis), Drum Pads 24 (gratis), Subway Surfers (gratis), Minecraft. Funda?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu credem ca ne numim,, TPU'' sad dar...

Incerca Drum Pads 24