| XxXLoL1xXx a întrebat:

Am auzit ca este un joc webckinz si nu stiu siteul va rog mult daca mi-l dati si merge dau funda! Multumesc!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Simplu, site-ul se numeste:
http://www.webkinz.com/ro_ro/

Instructiuni Webkinz:
Trebuie sa apesi pe "Membru Nou" Pentru ati face un cont de proba.
Urmezi instructiunile ce zice Dna Birdy (o rata cae zice instructiunile jocului)
Si la sfarsit dupa ce te-ai inregistrat te joci
Cand Inchizi fereastra de la joc va trebui sa dai din nou, dar nu mai accesezi "Membru Nou".
Apesi pe "Intrare"
Iti scrii "Username-ul" si "Parola" si dai "Log In"

Bafta!

3 răspunsuri:
| Cosmin876 a răspuns:

Treb sa iti iei un maimutzoi dala laughing din magazin si are un cod si iti faci cont si bagi codu ala :OOO

| buuuuuuuuuu a răspuns:

Http://www.webkinz.com/ro_ro/
Ca sa-ti faci acont trebuie sa cumperi o jucarie de plus, animăluţele Webkinz sunt nişte adorabile jucărioare din pluş, pe care le primeşti cu un Cod Secret unic care îţi permite să intri în Webkinz World şi să te joci cu o versiune virtuală a animăluţului tău.

| XxXLoL1xXx explică:

Va multumesc pentru raspunsuri