| danut222 a întrebat:

Buna tuturor, am reinstalat windowsu de 4 ori si am problema urmatoare. mi se blocheaza o secunda 2... nu mult si cand misc mouse la fel se blocheaza o sec si la filme la fell si nu stiu care e problema l-am pus in safe mode (in safe mode merge bine nu se blookeaza deloc doar ca in safe mode n-am sunet ca il lasam in safe mode.) si vreau sa stiu cum scap de problema asta dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Daca ai un prieten ce iti poate imprumuta hardul lui, schimbal si vezi daca face la fel! Ceva e dus, e posibil sa ai plava video stricata, poate placa de baza, sau ai bad-uri pe hard!
Cel mai sigur mergi la un service!

| danut222 explică (pentru perladunarii):

Dar la alt windows nu-mi face figura asta ca la windowsu asta