| cosminc a întrebat:

Buna tuturor as vrea un config excelent pentru cs 1.6. Sunt administrator pe vest.freakz.ro si as vrea sa fiu un pic mai bun. Adica la config sa nu stai sa apesi click cand schimbi arma. Am gasit cv pe google dar cand incep sa joc ma da cu cutit si asa fac de fiecare data cand mor si imi da respawn... As vrea cv cu instant change(Adica cand dau 2 sa iau deagle sa imi intre direct ). FUNDA!

4 răspunsuri:
| SwiTc3r a răspuns:

Salut da-mi mai multe detalii la adivasilie@yahoo.com...fac configuri de orice fel pentru orice mod. Uita-te la raspunsurile mele si ai sa vezi ca pe toti cu probleme asemanatoare tine i-am ajutat happy

| BuGz a răspuns:

Daca esti intr-adevar admin pe vest.freahz.ro de ce nu ii intrebi pe ceilanti admini?
Voi ca admini ar trebui sa v-a ajutati intre voi!

| cosminc explică (pentru BuGz):

Baieti de pe vest nu prea folosesc configuri, configurate. Ei le fol pe alea care le au. Daca vrei sa joci pe vest.freakz.ro te asteptamwinking (serverul e war3ft+respawn )

| BuGz a răspuns (pentru cosminc):

Eu joc deja :p su fac de vreo 3 saptamani cereri de admin si nimic sad