| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Ce parere aveti despre siteul : Mobile9. Are jocuri, poze etc. pentru telefon. Vi se pare serios? va virusi etc. sau e doar o facatura plina de virusi? ca vreau sa downloadez si eu jocuri si imi e frica, am luat odata de pe un site un joc si a avut un virus de imi duplica tot ce aveam pe cardul de memorie, a trebuit sa ii dau format sad
Va rog frumos, seriozitate, dau funda! happy

2 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Nu are nici un virus. Mi-am descarcat multe de pe Mobil9 si nici un virus! Merge perfect! Poti avea incredere in site, nu e o pacaleala. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru R4V3N):

Sti tu, spune this item cred ca zice sau ceva de genu, can harm your computer. Asa iti apare si tie?