| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Cred ca am si eu o mica problema cu windowsu? Deci ma uitam la ceva pe un program Sopcast si dintr-o data mi se face tot ecranul albastru si scrie ceva cu alb : Your windows has shutting down for no take damage, sau ceva de genu. Dupa aia mi s-a dat restart la PC si am incercat sa intru intr-un joc, nu a mers si mi s-a mai intamplat odata asa. Dupa aia l-am inchis si acum cand m-am trezit am incercat iar si nu mai am problema asta, dar merge putin mai greu. Este posibil sa am virusi? sad Eu nu am antivirus pentru ca daca as avea abia ar mai merge PC. Daca este sa imi dati si mie un site sa il scanez online happy
Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| 123king a răspuns:

Se poate să ţi se fi stricat ramii sau windows-ul.

| VladGH a răspuns:

De obicei da erorile astea cind este vreo problema de hardware. Deschide calculatorul si pune mina pe Hard Disc, daca este fierbine trebuie schimbat. Mai incearca si reinstaleaza windowsul si daca tot face asa trebuie dus la un service.

| danny1997 a răspuns:

Se poate sa fie windowsul sau daca nu hardul si eu am patit asta si am schimbat hardul... daca pui PC-ul pe hibernare de obicei de la asta se intampla

| EricCartman a răspuns:

Cand da blue screen, de vina sunt ramii.Descarca memtest, si vezi daca apar ceva erori. Daca nu-i nici o eroare s-ar putea sa fie din cauza windows-ului.