| Nadya21 a întrebat:

Imi spuneti careva cei care joaca tales of pirates cum pot lua toate obiectele deodata adica daca am taiat un pom cum pot sa iau toate lemnele deodata fara sa ma duc de-acolo pana-colo va rog dau funda + vot si mai spuneti-mi si niste informatii cum sa fac bani si cum sa fac lvl mai repede am lvl 15 si sunt hunter mai spuneti-mi si mie cineva despre jocul asta de exemplu:la lvl 10 iti poti schimba clasa si clasa tio poti schimba asa:. sau la lvl cutare poti facea aia si acel lucru il faci asa:...vaa rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| CipriiSiGata a răspuns:

Heihappy Ca sa aduni tot dropul odata folosesti combinatia CTRL + A sau daca vrei poti seta pe mod automat [sa adune singur] folosind CTRL+SHIFT+A. Mai departe. De crescut poti sa cresti la mobii[monstrii] cu 8 lv mai mari decat tine[ex: ai lv 15 bati de lv 23]