| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. happyVreau sa descarc un windows xp de pe net... dar nu stiu de unde si care sa fie bun, dati-mi voi un link, plss...happy care stiti promit funda :*

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna.Lasa-mi id-ul tau de messenger pe privat si iti explic eu tot ce trebuie sa faci. Daca esti incepatoare cu atat mai rau. Vorbim pe messenger daca vrei si te ajut eu cu problema aceasta.

| bassmusic a răspuns:

Da, mersi pentru rezumat, nu pot posta link pe TPU, dar ti-l pot da pe mess: ionjojodan