| RachieriuMagdalena a întrebat:

Buna utilizatori TPU! Va rog sa ma ajutati cu ceva. Eu folosesc Opera Beta si cand vreau sa intru pe facebook imi arata direct email-ul si parola. Cum pot face sa imi pot scrie singura parola? Astept raspunsuri. Va rog ajutati-ma. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Luckas01 a răspuns:

Confidentialitate si securitate (eu il am in romana) >>>> Gestioneaza parole salvate.

4 răspunsuri:
| Luckas01 a răspuns:

Cauta prin setari la parole salvate.

| RachieriuMagdalena explică (pentru Luckas01):

Si unde este asta?

| RachieriuMagdalena explică (pentru Luckas01):

Multumesc mult de tot

| Luckas01 a răspuns (pentru RachieriuMagdalena):

N-ai pentru ce.

| Luckas01 a răspuns (pentru RachieriuMagdalena):

Confidentialitate si securitate (eu il am in romana) >>>> Gestioneaza parole salvate.