| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna va rog dati-mi un sit de unde pot sa descarc crak la jocul Project Fashion sau un sit de unde pot sa il descarc si sa nu imi ceara CD

1 răspuns:
| vali1616 a răspuns:

Draga Deiutza nu am auzit de acel joc dar nu exista astfel de instalare odata cu intrarea in vigoare a CD/DVD a celor mai folosite fabrici de jocuri(Sony, Ea etc) Dar fa asa ca la oricare joc:
1. Odata instalat un joc anume si iti cere CD/DVD foloseste Crack sau Patch(crack cel mai folosit)
2.Cum il gasesti? Pe Google(expl:Crack Ice Age 3 pc game{in cazul in care jocul are si un film} si gaesti)
3. Instalarea acestiu crack/patch? pur si simplu cauti iconita cu care se deschide jocul si in locul ei adaugi crakul si normal ca de celalalt nu mai este nevoie.
Sper ca team lamurit.