| VasileMadalinaElena a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti niste jocuri cu masini, la care merge folosit volanul cu pedale si de unde le pot descarca pe calculator.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Cele mai tari fara indoiala:

-Driver San Francisco
-World Racing 2
-Test Drive Unlimited
-Need For Speed Shift 2
-Drvign Simualtor 2011

Si ar mai fi cu tiruri:

-German Truck SImualtor
-Euro Truck Simulator
-King Of The Road
-Rig'nRoll
-Tanker Truck SImulator 2011
-WOS Long Haul/Extreme Trucker 2
-etc.

Pe toate jocurile de mai sus merge pus volanul cu pedalele (le am pe toate).

Cat despre unde le poti gasi ajuta-te de youtube sa vezi si cum poti instala nu doar face rost de un anumit joc, degeaba-l scoti daca nu sti sa-l instalezi.

Dai un search pe youtube "how to download and install Driver San Francisco" (spre exemplu) si vezi aici.

Bafta!