| malinutzz a întrebat:

Buna verisorii mei sunt foarte tristi ca nu au cont pe webkinz. Imi puteti da voi niste conturi macar daca ar fi de proba? multumesc mult. Apropo la noi in oras un webkinz e 60 de lei si nu isi permit. mersi mult

3 răspunsuri:
| michelinebeaulieu a răspuns:

Comunica-mi mailul,Mos Craciun are pentru voi(pentru totdeauna)un cont cu doua animale,dar expirat; trebuie sa-mi comunici mailul sau sa vorbim pe mess, ca nu ti l-oi spune public, pentru ca ti-l iau altii.

| michelinebeaulieu a răspuns (pentru michelinebeaulieu):

Malinutzz,raspunde,altfel voi considera ca tiai facut rost de cont, si-l dau altcuiva.

| JackieASD a răspuns:

Buna! Daca vrei webkinz vino in Bistrita caci la kaufland sunt webkinz dar fara coduri Dra cand intri vezi acol cv pentru prajituri. mairgi in partea aia(nu la prajituri) si is lil kinz cu coduri unii costa 30 de lei altii 22 si daca iti cumperi 3 lil kinz primesti gratis si un cod de lux. Sper ca te-am ajutat.happy