| malinutzzza a întrebat:

Verisorii mei sunt tristi deoarece nu au cont webkinz. La noi in oras un webkinz e 60 lei. Imi puteti da niste conturi pentru ei chiar daca sunt de proba? Apropo ei sunt mai saraci si nu isi permit. Multumes Pa pa

5 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Ce trist... NImeni nu te crede cu din astea fata. daca au avut bani de calculator au si de un webkinz. Deci sa ne minti mai frumos
te rog

| malinutzzza explică (pentru ΛᄂΣX):

Ei nu au calculator ii las sa se joace la mine

| ΛᄂΣX a răspuns (pentru malinutzzza):

CAt mai esti in stare sa inventezi? Esti foarte creativa fetito.

| roxana343 a răspuns:

De ce nu le crezii tu?
daca tot atat

| malinutzzza explică:

Nu au calculator se joaca la mine pe calculator