| Alishia a întrebat:

Buna,voi fi sincera, sunt doua maini stangi in ceea ce priveste facebookul asa ca... unde ma duc sa nu mai primesc meil cu orice chestie gen"ai notificari in asteptare" si altele?

3 răspunsuri:
| Alishia explică (pentru anonim_4396):

Mersi...daca nu te superi poti sa-mi explici pas cu pas...asa mai ca la persoanele grele de cap

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alishia):

Se pune sageata de la mouse pe linkul de mai sus (trebuie sa fii logata pe fb)si se apasa butonul din stanga de la mouse. se debifeaza toate optiunile apasand butonul din stanga al mouse-ului pe fiecare casuta si se da click pe 'Salveaza notificarile'