| Kawaiigirl a întrebat:

vreau sa devin si eu va rog frumos vip la imvu dar nu reusesc puppy dog eyes si vasi ruga daca puteti sa ma faceti si pe mine vip.si sunt sigura ca nu o sa ma jigniti sau alceva.
dar va rog frumos dau funditahappy

2 răspunsuri:
| TheMaddyblu a răspuns:

Eu te-as face vip da nu pot este un site: http://www.imved.com/ momentan e inchis dar fii pe faza cad se deschide si raspunde la tot ce iti cere si peste 24 ore devii vip succes.:*

| Maria002 a răspuns:

Hey te fac eu sunt de mult daca nu ma crezi contul meu este sw33trobesw33t astept mesaj cu numele si pass