| ElenaLov a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe lady popular si cand dau inregistreaza acum nu merge nu se intampla nimic! de ce? Raspuns rapid. Va doresc Sarbatori Fericite Alaturi cu o fundita mare!

Răspuns Câştigător
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Cel mai probabil numele domnisoarei este luatwinking Dar daca vrei iti dau eu un cont de lvl 5, 6 sau 7

1 răspuns:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Oricum acum nu mrg lady popular dar nu stiu de ce crying