| Georgiana123 a întrebat:

Buna vreau sa imi fac o samanca buna pe metin2hc faza e ca nu prea stiu unde sa bag mai mult int str si la magii la fel as dori si eu cum sa fac sa fie o samanca buna la pvp si la pvm plzz FUNDITAA CINE IMI RAPUNDE CORECT! vreau urgent raspunzul

2 răspunsuri:
| Alexandra-Ionela_Dinu_1993 a răspuns:

Nu stiu cum e metin2hc dar stiu un lucru, la samanca trebuie mult int ca sa dau bine, pentru mai multe detalii baga id meu st3fanel_ue_97

| ionut234bos a răspuns:

Uite raspunsul:
La saman trebuie sa pui int mult pe :
1)armura
2)arma
Str sa pui pe urmatoarele:
Toate in afara de coif sau cei alalaughing dar ai grija trebuie sa pui si niste HP daca merge pe server! Si daca va merge zi si mie cand e on serverul metin2hc plizzz funda?