| Claudia_4756 a întrebat:

vreau sa imi instalez volfied da nu merge ce as putea face? x( cand dau sa instalez imi intra mi se face ecranul negru si iese imd. si imi apare un patrat in care scrie " the NTVDM CPU has encoutered an ilegal instrucion" ce naiba trebuie s afac? angry

Răspuns Câştigător
| Nadya21 a răspuns:

Buna daca vrei til trimit eu da-mi id-ul tau si vorbim happy si funda plz?

2 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Ce windows ai?

| Claudia_4756 explică:

Ms. dar nu se poate au incercat mai multi sa mi-l trimita si face la felthinking mersi oricum:*