| YoDarky a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca exista un joc bakugan online un fel de joc 3D daca exista funda penrtu cine imi da un joc:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| stefanandrei_1956 a răspuns:

Asta e singurul existent http://www.cartoonnetwork.ro/......inal-brawl te rog muuuult de tot, funda?

6 răspunsuri:
| EvilMo a răspuns:

Exista dar nu e prea 3d dar poate iti place dar e greu sa te inregistrezi daca vrei sa te inregistrezi urmareste urmatoarele pasuri:
pas 1: dai pe register
pas 2: unde scrie parent email pui emailu tau
pas 3: de duci la emailu tau dupa ce tei inregistrat
pas 4: dupa ce ai gasit emailu cu bakugan dimensions dai pe activat account aicia parinti
trebuie sa faca cont ca sal activeze
pas 5: dupa ce tiai facut cont de parinti dai iar pe active account si scrii datele de la parinte nu de la utilizator
pas 6: tiai intrat in contul al parintilor? daca da sa dai pe mange you account sau ceva de genu
pas 7: e o casuta la stanga ecranului acolo trebuie sa scrie numele utilizatorului nu al parintelui
pas 8: e alta casuta la dreapta acolo scrie sus de tot ca ne activ dai pe activ dai save si gata
pas 9: inchizi alea dupa aia intri pe prima pagina de la bakugan dimensions si scrii numele de utilizator si parola dar nu de la parinti de la utilizatori
pas 10: imi dai funda

| KasdfghjNY a răspuns:

PonyStar tu nu i-ai dat numele joculuilaughing

| KasdfghjNY a răspuns:

E si bakugan dimensions e super! e chiar casi cum ai juca real!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place bakugan dimension e super fain parca te joci in realitate

| FireBird3 a răspuns:

Dragon star te rog baga idu de mess adi_smecher8 plizz ca vreau sa te intreb ceva.

| Vlad_Stan_1996 a răspuns:

Fratilor eu nu pot sa joc bakugan dimensions... dc? cand intru pe site nu imi apare register imi apare alea si dimensions si gameplay si colections si astea si nu apare PLAY dc? si ajutati-ma pleaseee