| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri cu dans dar sa fie virtual world nu conteaza daca trebuie download jocul sau nu. PLSS! VA ROGhappyhappyhappyhappykiss. Dau vot si fundakiss

Răspuns Câştigător
| Bakerash a răspuns:

Buna! Am un joc excelent pentru tine se numeste Audition si este scos pe piata de firma Alapaya. Jocul este online mai exact un mmorpg (massive multiplayer online role-playing game) si trebuie descarcat in pc-ul tau. Am jucat si eu un timp si mi-a placut