| IasmyAndra a întrebat:

vreau si eu sa imi dati un link cu the sims 1.2.3.4.5 sa pot sa joc pe net dar gratis fara plata:X:X:X:X mersi anticipat! va pupa deyutzz:X:X:X:X si vreau raspunsuri cat mai repede!

1 răspuns:
| l1feincolor a răspuns:

In primul rand nu exista 4 sau 5 :|,. este 1, 2, si 3, .iar in aldoilea rand nu este online trebuie descarcat,. Incearca sa-l downloadezi de aici:
http://the-sims-2.en.malavida.com/
Este sims 2, . dupa parerea mea este cel mai frumos,.si 3 este frumos dar parca imi place mai mult 2.
Sper ca te-am ajutat,. Funda!? :)