| sergiu1999 a întrebat:

vreau si eu sa imi iau SimCity 5 imi da si mie cineva link daca se poate sa fie free. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| DarkVeNeM a răspuns:

Stiu eu, insa trebuie sa te ajute cineva care se pricepe sau pur si simplu un tutorial pe net uite aici: http://games-ro.weebly.com/1/post/2013/06/simcity.html, este preferabil sa iei si updaturile, mai departe te informezi singur, GOOGLE IS YOUR FRIEND! Funda? :D

1 răspuns:
| DarkVeNeM a răspuns:

Http://games-ro.weebly.com/1/post/2013/06/simcity.html, de preferat este sa iei si upadturile, mai departe cauti tutoriale pe net