| Scheopu_Irina_1999 a întrebat:

Buna vreau si eu un site de unde sa descarc unmultimess bun! si poate si cateva indicatii despre cum sa-l instalez.Eu am avut unul cu 4 fete dar nu mai stiu de pe ce site.

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Recomandam skype

| aureljeo a răspuns:

Https://www.trillian.im/ eu il folosesc de vreo 6 ani instalatul ii foare simplu ( app trebuie neaparat un cont trillian ) poti folosi si alonia sau pidgin... ultimile 2 nu le-am prea folosit... un avantaj care il ai cu trillian esta acela ca poti fi logat cu mai multe conturi yahoo, facebook, twiter, skype si multe altele