| Marry_2448 a întrebat:

Bunalove struck Am instalat metin 2 ro si cand vreau sa il deschid imi apare acest lucru " Sorry, your system does not suport 3D graphisc, please ckeck you hardware and system configeration then try again. Ce sa fac?

1 răspuns:
| costel121 a răspuns:

Ai placa video prea mica sau incearca sa il configurezi de la optiuni pe rezolutia ta si pune-l pe 16 bit vezi daca e lag cand joci daca nu poti sa-l pui pe 32 bit da poate iti merge mai greu