| UbiriKa a întrebat:

.-Buna:X...imi spuneti sh mie care ejte cel mai Tare metin? pLss Rasp Repede:*:*:*

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pai ai putea sa joci pe privat dar acolo orice prapadit face lv80 sau 90, mai bine joaca pe ro, cand o sa ai pe ro 80 su 90 o te respecte toti, o sa stai pe liber si putini o sa aiba ce sa iti faca, pe privat vne cate unu si iti da 100k dmg pe arma dar pe ro cel mult iti da 20k dmg cu criticawinking ro nu e la fel de amuzant ca privatele cand ai lv mic dar cand ai lv mare e mult mai misto ca toate privatele la un loc.

| NothingGood a răspuns:

Depinde cu ce rate vrei...metin2tim e exact ca ro(doar shopurile diferite si ratele mai mari)in rest aceleasi iteme etc.

| ღAnonimaღ a răspuns:

Dupa parerea mea mondilamt2, hammermt2 si metin2guabina.

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Metin 2 ro pentru ca trebuie sa te chinui sa simti fericirea cand treci lvl-ul, dar daca vrei ceva mai simplu metin 2 mondial