| alnserRBLX a întrebat:

Buna Ziua! Acum o saptamana mi-am cumparat abonament la Outrageous Builders Club in ROBLOX. Cand am introdus PIN-ul cardului de credit am vazut acolo ca imi da 60 de robux pe zi dar nu imi da absolut nimic. Va rog explicati-mi si mie de ce nu imi da nimic deoarece am dat bani reali. Dau FUNDA pentru cel mai corect raspuns!

1 răspuns:
| alexomarcvs a răspuns:

Salut, OBC/TBC/BC nu mai va exista in curand, s-a anuntat ca se va baga Roblox Premium, toti cu BC/TBC/OBC vor primi Premium (doar daca au locatia in Anglia/Canada). Dar cred ca o vor baga si global.

Citeste aici despre el: https://roblox.fandom.com/wiki/Roblox_Premium

(Sper ca staff-ul TPU nu se va supara ca am trimis linkul)