| ChiriacMirela a întrebat:

Bună ziua! Am cumparat direct de pe PS4 minecraft și acum după ce am actualizat ps-ul când întru în aplicație îmi spune sa îl cumpăr din nou! Ma poate ajuta cineva, va rog! Mulțumesc!

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

La i cumparat adica achizionat cu bani? Sau doar l ai descarcat deoarece exista un free trial de o ora, daca chiar ai platit jocul atunci suna la playstation support cu dovada bancare si prin email(daca ai) ca ai cumparat jocul iti vor remedia ei problema