| totenkopfSS a întrebat:

am cumparat jocul modern warfare 2 dar pentru al il putea porni multiplayer am nevoie de steam.
Am instalat steam de pe situl oficial dar cand dau click pe el sa porneasca imi apare updating... si se updateaza pana la 26% acolo imi spune"steam. exe(main exception):ERROR:delleted of steam. exe failed Win35 error 5 acces denide"
Sunt disperat...am economisit mult pentru multiplayerul jocului acela crying

2 răspunsuri:
| totenkopfSS explică:

Salut,
-Da toate se intampla pe pc.defapt pe laptop
-Am windows xp pe 64 biti
-Antivirus AVG free versione

| Inginerul112 a răspuns:

Spui ca toate astea se intampla pe Pc?/ ce sistem de operare ai? windows cat? ce model? probabil poate fi din cauza unei plicatii din windows.ul tau. care nu permite updatind la niste fisiere.dll. sincer eu patesc de multe ori asta. si ma las de instalat. dar la modern warfare 2 mi-a mer multiplayer.ul foarte bine. fara erori fara nimic,. ai putea incerca un download la steam din nou... foloseste si un antivirus care ar putea depista formele noi de spam.uri. recomandat Kav2011