| DonPablo a întrebat:

Buna ziua am doua probleme in legatura cu calculatorul meu.Prima este in legatura cu windows geniune.Tot imi apare o notificare de fiecare data cand pornesc pc daca vreau sa instalez windows geniune si eu nu vreau si vreau sa dispara. A doua este mai importanta.Indiferent daca pc meu ruleaza ceva sau nu imi apare din cand in cand o erroare (USucroL) si ma enerveaza ca mascoate adesea din jocuri.Pentru a scapa de ea este necesara rewindowsarea? am pus o poza cu eroarea aici http://imageshack.us/photo/my-images/62/erroare.png/

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

Salut! Chestia cu Windows Geniune ti-a aparut pentru ca ai avut Windows Update activat si sa nu instalezi niciodata Windows Geniune ca o sa trebuiasca sa instalezi Windows-ul.
S-ar putea sa nu iti mai apara chestia cu Windows Geniune daca dezactivezi Windows Update ( Control Panet - Windows Update si dezactiveaza-l ca e cel mai bine ).
Pentru eroarea aia intra in Control Panel -> Sistem -> Advanced -> Error Reporting ( e undeva mai jos ) - >Disable Eror Reporting.
Sper k te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| DonPablo explică:

Mersii nu am gasit chestia aia cu windows genuine dar primestri funda ma enerva la culme erroarea aia.