| florentina1231 a întrebat:

am si eu o intrebare! mi-am luat un iPod touch, si nu pot descarca aplicatii..imi spune sa scriu id-ul Apple si parola..eu scriu email-ul si parola dar imi spune ca id-ul Apple nu a fost folosit in iTunes store...dar eu l-am folosit acolo...doar am dat logg in si out...ce sa fac..care e problema.dc nu pot descarca aplicatii. funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| georgy7777 a răspuns:

Probabil ca este chinezarie.

| roormaf12 a răspuns:

Trebuie sa iti faci Id Applehttps://appleid.apple.com/......ateAppleId dupa ce ti l-ai facut la Apple ID:introduci emailul tau si la password:parola