| t40new a întrebat:

Am un server de cs 1.6 si am o intrebare. Daca sunt t sau ct si mor, nu pot sa stau spec decat pe cei din echipa in care sunt. De exemplu, daca sunt t nu pot sta spec pe un ct. Cum pot sa fac sa stau spec pe orice jucator?

3 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Nu ai pus adminul activat, adica nu esti admin in joc, daca ai fi ai putea sa te uiti la toti, daca nu esti admin si vrei sa vezi fiecare jucator trebuie doar sa dai pe spec.

| t40new explică (pentru Kinda):

Sunt fondator, cum sa nu am admin in joc? intr-adevar daca sunt spec pot vedea toti jucatorii, dar daca sunt intr-o echipa si mor nu pot sta spec decat pe cei din echipa mea

| Kinda a răspuns (pentru t40new):

Esti fondator dar trebuie sa iti setezi adminul pe numele din joc, si il setezi cu gradul cel mai mare...