| rambo134567 a întrebat:

Buna ziua, as avea o intrebare referitor la instalarea jocurilor pe un PS3 modat. Ieri am modat singur ps 3 ul si a fost un succes, insa am intampinat problema instalarii jocurilor, adica eu as vrea sa joc pe consola god of war si are cam 40gb, cum pot instala acest joc pe consola de pe computer? Sau cum as putea pune jocuri pe ps 3 făra a ma folosi de stick, nu am unul asa mare? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Fara stick sau hard extern nu ai cum. Un stick de 64 de gb e sub 80 de lei, merita investitia.

| rambo134567 explică (pentru Wr3nch):

Ok, mi-am luat un stick de 128 gb, dar acum am problema ca daca il formatez fat32, nu pot pune fisierele mari pe el. de exemplu am un folder cu god of war (marime 35gb cam asa, dintre care un fisier are 8gb ) si nu-mi da voie sa il downloadez, fisierul nu este nici pkb, ma poti ajuta?

| Wr3nch a răspuns (pentru rambo134567):

Il faci ntfs si daca e modat cu multiman il vede

| rambo134567 explică (pentru Wr3nch):

Nu imi vede ntfs. pana la urma am rezolvat si am inceput sa folosesc winscp

| claudiostar22222 a răspuns:

Cumpara un hardisk extern de 500 gb sau 1 Tb si poti juca jocuri direct de pe hardul extern.