| Hakar a întrebat:

Buna ziua as dori si eu cauta cineva GM GA SGA cu experienta? Daca da lasati va rog aici mesaj daca aveti nevoie de ajutor va ajut cu placere!

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Toti sunt pe pile, trebuie sa arati ca char sti ce faci.

| Hakar explică (pentru IFlorin97):

Problema e ca chiar stiu ce fac insa infine inchid asta mr fain!

| IFlorin97 a răspuns (pentru Hakar):

Fa-ti un site si incearca sa rezolvi buguri, sa faci un sv, si poti sa le ceri si bani pentru asta, sa nu stai la mana lor ca in cateva zile te scot de la gm daca nu donezi, am patit asa si eu pe 2 metine laughing