| Shthephan a întrebat:

As dori si eu sa imi faceti daca stiti si puteti o imagina de 150x250 dimensiunea si miscatoare, cu numele JUST BRING IT! trasparent pe imagine!
Aveti aici imaginea: http://imgur.com/B0sIh8X

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Nu cred ca o va face nimeni, dar iti pot spune cum sa o faci happy
Instalezi PSD(Photoshop) Introduci imaginea in PSD din meniu de la imagini ii dai sa alegi dimensiunea Fisierului 150x250 apoi cu magic wand selectezi culoarea neagra pe care o stergi sa fie transparneta si apoi o salvezi cu numele de just bring it! daca bine am inteles ceea ce doresti!
Bafta