| AndreiZota a întrebat:

As vrea sa stiu dc nu imi merge minecraftul am incercat toate versiunile tot dar. nu merge. Imi spune asa :

Bad video card drivers! Si mai jos arata toate erorile cu OpenGL si nu stiu ce...

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| kapcom a răspuns:

De fapt, ori nai placa video, ori nu e instalata

| AndreiZota explică (pentru kapcom):

Si cum fac sa o instalez?

8 răspunsuri:
| BastarDeCraciun a răspuns:

Si mie imi face la fel... PLACA TA VIDEO NU ESTE COMPATIBILA(nu se potriveste)CU CERINTELE JOCULUI asta e problema..Bafta

| AndreiZota explică:

Placa mea video nu este de vina! Inainte sami reinstalez windows 7 mergea dar acum nu crying cum sa o instalez?

| AndreiZota explică:

Sau cum fac sa vad care este placa mea video?

| MƖӇƛƖ a răspuns:

Instaleaza driveru de la placa video daca nu ai pe cd downloadeaza dupa net se gasesc multe http://www.itzone.ro/download.php?idCat=40 FUNDA :D:D:D:D:D

| AndreiZota explică (pentru MƖӇƛƖ):

Imi poti da id -ul tau plss poate facem un team?

| MƖӇƛƖ a răspuns:

Hardtokill_xxx@yahoo.com te astept sati rezolv problema big grinwinking

| AndreiZota explică (pentru MƖӇƛƖ):

Gata am rezolvat problema am dat doar un update la windows big grin