| Alex66 a întrebat:

Buna ziua cand intru in gta san andreeas,,,,, imi intra in joc si se blocheaza. las sters si instalat din nou si tot asa,, dar pe langa ca se blocheaza imi schimba si rezolutia la pc (inainte imi mergea perfect)urgent astept sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Alex66 explică:

Si cum dau default?:Sbig grin

| Rony2012 a răspuns:

Deci daca ai aceeasi problema pe care am avut-o si eu, inseamna ca problema este de la placa video sau chiar sursa. Incearca sa dai,, default,, la setarile placii video si incerci atunci, sau fa-i un update la toate componentele.etc... Sper ca ti-am fost de ajutor