| PaidToKill a întrebat:

Caut un metin privat pvp server.Va rog frumos ajutati-ma.Eu jucam skymetin2, nerdmt2...Am gasit un metin dar nu e bun site-ul.

Răspuns Câştigător
| Eu4351 a răspuns:

Buna eu stiu un server pvp de metin2 sunt rate foarte mari metinul acela se numeste ZicloniusMetin2 daca vrei sa falosesti saitul asta este www.zycloniusmt2.com

2 răspunsuri:
| Katomi a răspuns:

Metin2 Bucuresti Retea hamachi Metin2Bucuresti-5 parola 123 Site : http://metin2thebest.populiser.com/ MC:5.245.184.87 daca ai intrebari legate de server da add la d.angels32 :]

| Cristi823 a răspuns:

Mrtin2united, metin2gx,metin2fu,metin2tim.metin2ro,si mai gasesti pe net eu pe unted sunt lvl 105 happy ce tare e dar e inchis servarusad ma enerveaza alai cel mai bun metin si imi e si metin2 rospedd