| fabian23 a întrebat:

caut un om care poate sa ma ajute sa populez server de sa; mp
serverul numa ce a fost deschis

Offer : owner si daca vad ca merge treaba bine ii voi oferi si acces ftp

serverul este

HostName: || GameLife || 20:30 se dau leadere+lvl up
Address: 188.241.63.166:7777
Players: x / 50
Ping: 22
Mode: @PC-Gaming v1.1.6
Map: San Andreas

Contact : samp. faby@yahoo.com

1 răspuns:
| Rotariu_Andrei_2000 a răspuns:

Frate daca vrei sa populezi un server de sa:mp nu trebuie numai decat sa cauti pe cineva... vechimea conteaza... daca o sa il tii deschis 1 an intreg si faci multe updateuri playerii vor fi atrasi. Dar daca vrei tot schimba serverul de pe host. alte chestii il inchizi il deschizi la o anumita data nu vor mai intra!