| isa2611 a întrebat:

Bună ziua. De câteva zile tot încerc să îmi aduc aminte numele unui joc și nu reușesc. Era vorba despre un joc pe telefon unde, dacă țin bine minte trebuia să ghicești cuvintele sau ceva de genul. Era un joc romanesc, era pe nivele și știu ca puteai găsii răspunsurile pe net dacă scriai numele jocului urmat de nivelul la care ai rămas.
La un moment dat se făcuse și pagina de Facebook pentru el laughing)
Îmi poate spune cineva dacă știe numele jocului vă rog?
Parcă era ceva cu "W" dar nu mai știu crying((((

2 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Cuvinte din grădină?

| aizen0567 a răspuns:

Sau picnic cuvânt?