| anonim_4396 a întrebat:

..De curand mi-am achizitionat un Play Station 2 si miam cumparat jocul raw vs smackdown 2011. V-as ruga daca puteti sa imi dati un tutorial sau sa ma invatati sa ma joc acest joc.Sa fac scheme sa fac finisharuri si alte minuni. Ceva tutorial care iti arata si butoanele si cum sa faci schemele sau alceva ...Va multumesc ..ma puteti contacta la idul meu de messenger baciu_florin97@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Heyoo0 a răspuns:

Pai de pe joystickul din dreapta faci manevre...Cand ti-e incarcata bara de pe triunghi faci "signateuri" si "finisheruri". Nu e nimic de invatat.Pur si simplu apesi fiecare buton si vezi ce face...

| Robotzzzi a răspuns (pentru Heyoo0):

Mane nu stiu cateva lucruri la joc daca mai pute aajuta Nu stiu cum sa scap din pin Cum sa sparg masa cu un jucator Cum sa ies din cusca la meciul hell in cell nu stiu cum sa joc online mai putea ajuta?