| johnlaurentiucena a întrebat:

eu am sv meu de samp si vreau sa stiu cum bag masini sau motoare noi pe sv si zicetim ce sa facc ca am cautat coduri de pe net si nu merge sa scriu pe samp zice ca nu exista codu ajutati-ma plizz dau funda +3 voturi

3 răspunsuri:
| IceVirus a răspuns:

Pentru a creea un server de samp, trebuie sa stii script. Si dupa cate vad, esti paralel cu el

| AndreyTPU a răspuns:

Salut. Trebuie sa le scriptezi in pawn din cate stiu thinking Mai bine iti iei un GameMode de pe net gata facut, tu doar iti alegi genul de server:stunt/GF/RP/RPG s.a. Good Luck!

| sergiu100000000 a răspuns:

Add mesenger vipalexvip si te ajt eu gratis tongue