| plasmaticus a întrebat:

Mi-am facut cateva siteuri pana acum cu wordpress.
Intrebarea mea este daca exista ceva similar wordpressului, o platforma tot asa, prin care sa-mi creez pe un domeniu cumparat de mine un magazin online. Adica vreau sa-mi vand tablourile. Merge asa ceva prin wordpress?
Va multumesc

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Salut. ceava recent mi-am deschis un agazin din care deja am inceput sa profit. Nu am cunostinte mari in domeniu dar m-au ajutat http://svv.vadimscutari.com/ nu am platit nimic fac totul gratuit am plasat comanda si am platit hostingul si domeiu si adoua zi mau contactat si miau aratat cum sa folosesc noul meu magazin. Incearca cu ei sigur te vor ajuta si in scurt timp o sa ai propriu magazin facut ca la carte ei stiu toate platformele. Sper sati fi fost de ajutor.