| Razvan199996 a întrebat:

Buna Ziua/seara (depinde cand cititi) ma puteti ajuta, vreau sa fac un sv de cs 1.6, dupa ce il deschid imi da ip sv-ului(meu) 192.168.1.2 (dar am citit pe net ca e privat) straight face ma ajutati ca nu merge sa se conecteze playeri numai eu straight face, as vrea sa deschid cat mai curand a... am router Asus RT-N12E. Ms fara glume va rog.! M: f_je97 sau Chuciii_Chuciii. Va dau Funda daca ma ajutati Ms.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Fa port fowarding si deschide portul 27015, dupa care dai ip-ul tau extern.

| Razvan199996 explică (pentru AgathaRo):

Cum ma ajuti terog la Y! M?

| Razvan199996 explică (pentru AgathaRo):

Ma ajuti baga Cuhciii_Chuciii ca nu ineteg plzz mersi