| TeoTudor a întrebat:

Buna ziua TPU am o mare problema, de 2 ani de zile incerc sa descarc un emulator pentru ps3(Pcsx3 emulator pentru calculator) si naruto shippuden ultimate ninja storm 2. Ei bine naruto am reusit sa il descarc dar emulatorul pentru ps3 care sa mearga nu, cine reuseste sa imi dea un emulator de ps3 care sa mearga 100%fara FAKE primeste cea mai mare fundita, o zi buna in continuare!

1 răspuns:
| AlexanderTheG a răspuns:

Nu exista si nici nu va exista pentru ceva timp un asemenea emulator, un PC e incapabil sa emuleze jocurile de PS3, Xbox360. Poti sa mai cauti inca 2 ani dar tot nu vei gasi nimic, din cauza ca e imposibil, chair daca s-ar face un emulator de PS3, PC-ul nu reuseste sa il emuleze.