| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am si eu o intrebare la care caut de mult timp raspuns. De fiecare data cand ma pun sa ma joc, mai ales Minecraft pvp am mainile calde spre fierbinti, si cand pun mana pe mouse si incep sa ma bat mi se racesc mainile de zici ca am fost afara la minus 10 grade. Chiar daca in camera e cald de stai in tricou sau maieu eu de fiecare data am mainile reci, numai cand ma joc minecraft pvp, altceva nu prea asa reci sau deloc. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu te mai juca acel joc, iti provoaca rau. Probabil apare senzatia de frica de a nu pierde iar sangele este pompat cu întrerupere astfel aparand si senzatia de mâini reci.

| AirSensei a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Mersi de sfat, oricum m-am lasat de joc. Era o pierdere de timp.