| MNKsS a întrebat:

TPU! Azi am jucat CSGO si am iesit sa ma duc pe zengaming ca sa joc 1v1 si sa iau skinuri. Cand am vrut sa imi fac cont nu merge... apoi m-am lasat si am intrat in Steam, dar cand sa intru, nu mai puteam intra, parca nu mai imi recunostea usernameu sau parola. Daca dau pe "cant sign in", nu mi se deschide! Nu stiu ce sa fac? De mentionat ca am avut un key-logger, dar l-am sters, asa cum zicea un tutorial! Va rog luati in serios mesajul si ajutati-ma c sfaturi sa imi recuperez steamul...Am vazut ca si multi altii au avut probleme cu logarea pe steam, dar eu tot nu stiu de la ce e problema: mail, parola, ceva virusi, site-ul acela (zengaming)! Sunt disperat, pentru ca nici nu mai pot juca CSGO, fiindca nu merge daca nu-s logat. HELP, pls!

1 răspuns:
| Sor0N a răspuns:

Daca steamul este cumparat de tine, si detii CD-keyurile, primul mail folosit pentru a-ti face contul de steam, urmareste acest tutorial, http://www.indungi.ro/forum/topic/270428-recuperare-cont-steam/ pe mine unul m-a ajutat. Ti-as recomanda mai intai sa-ti schimbi/reinstalezi windowsul, sa fii sigur ca acel keylogger a disparut complet. Funda?