| swampy a întrebat:

vreau sa imi deschid un radio si vreau cateva sfaturi despre hosturile de radio.
Am gasit pe net diferite hosturi pentru radio uitati unu care misa parut in regula http://solidserver.ro/ asta datorita pretului mic si ar fi destul de ok la ce botrate ofera si altele pe acolo.
Dar faza care ma nelamureste pe mine e aceea daca o merge sa vorbesc prin microfon in acest radio deoarece pare putin suspect panoul de control .....Va rog sa raspundeti daca stiti ceva legat de radiouri deoarece pe langa mine mai sunt o gramada de curiosi cu privire la acest subiect.:D dau funda si ce mia trebuie

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai AutoDj ->poti vorbi pe el.