| OupS a întrebat:

Bunaa.cine ma poate ajuta cu cv legat de metin?
ce bonusuri trebuie sa contina un set anti sura?
sunt ninja

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Inca o intrebare despre bonusuri la care tot eu raspund rolling on the floor. Iti trebuie aparare contra atacului sura, tare impotriva sura, sansa de ortravire, pv mult, str, semi-om, critica cat mai mare sa fie mare, foarte mare. Iti mai trebuie si viteza de atac ( poate zici ca ninja nu au nevoie de vit de atac, dar au fiindca ei au dmg mic pe arma), Si sa nu uitam, ai mare nevoie de sansa la necunostinta macar 10% sa fie. Vezi tu, sura se bazeaza pe magii la duel, daca ai putea sa faci in asa fel incat sa le dai necunostinta, sau sa ii otravesti ai avea un avantaj imens in fata lor. Dar daca faci duel cu un prapadit de sura pe arme laughing pune pe tine full pv si critica multa si nu are nicio sansa.

4 răspunsuri:
| pribegl a răspuns:

Cel mai prost set anti sura vazut vreodatalaughing) William man iti zic sincer metinul nu e de tine
YaKuZaa joci private sau RO?
sau joci PVP {player vs player} PVM {player vs mobi}?

| OupS explică (pentru pribegl):

Pai pe private si pvp

| pribegl a răspuns (pentru OupS):

Http://zycloniusmk2.servegame.com/ incearca privatul asta
ai aflat cum se face set contra sura?

| OupS explică (pentru pribegl):

Nu.da-mi add pe alinutsu_doulshe sa imi spui ce bonusuri imi trebuie