| GiiaaBăă a întrebat:

Bunăă TPU! Am mai multe intrebari despre IMVU.
1. Cum pot sa fac credite, in afara de animalut, chestia aia cu invitatul prietenilor si site-urile alea, aaa da si tutorialul
2. stiti vreun hack? Ca am un hack la imvu, am scris acolo ca vreau 100000 de credite, si zice ca merge, si voi primi creditele peste 2 zile! Deci maine ar trebui sa le primesc :Oo o fi adv? Ma rogg!
3. La mine Cheat Engine, nu merge pentru IMVU. la voi merge? Pfff sunt disperata! Chiar am nevoie de crediteeeeee
4. Cum pot sa ma dezbrac de tot pe IMVU! Am vazut ca unele fete sunt dezbracate de tot nu au nici chiloti nici sutien
FunditSsa cine ma lamureste:X

1 răspuns:
| dddorian a răspuns:

Simplu muncesti pentru ele tongue