| rch99 a întrebat:

Bunaziua imi spune si mie cineva un server de counter strike 1.6 zombie (bb) base buditer unde sa mutiblocurile alea cu taspa e?
Va rog, dau funda

Răspuns Câştigător
| jeffhardy_8292 a răspuns:

Zombie.indungi.ro
o sati placa funda?

4 răspunsuri:
| Zzeus a răspuns:

Prorom.zapto.org Un servar foarte bun admini isi fac treaba va pup daca intrati o sa va placa sigurr. love struck

| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe 86.105.27.231:27015 e cel mai tare server de zombie plague

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague

| Maxim_Laurentiu_1994 a răspuns:

Zm.Joinet.RO cel mai tare server de Zombie plague advanced, 14 clase de zombie, zeci de extra items si functie VIP + happy hour (Vip gratuit seara) "Connect zm.joinet.ro" te asteptam